Medinis namelis su čiuožykla surinkimo ypatumai

Daugelis tėvų atšilus orams stengiasi sukurti vaikams saugios veiklos lauke. Vienas iš geriausių būdų, kuris užtikrina vaikų pramogas kieme yra medinis namelis su čiuožykla. Šių namelių dėka vaikai turi veiklos nuosavo namo kieme, kas užtikrina jų sveikatingumą ir fizinį aktyvumą. Nesudėtinga medinį namelį galite pasigaminti patys, o norint namelio su priedais, teks juos įsigyti papildomai. Priedai mediniai nameliai vaikams būna šie: čiuožyklos, sūpynės, smėlio dėžė, virvinės kopečios ir kt.

Medinis namelis su čiuožykla gamybai būtina tinkamai pasiruošti. Pirmiausia reikės rasti kur įsigyti jūsų mieste spygliuočio medienos. Kadangi spygliuotis yra puiki statybinė medžiaga ir turi didžiausią atsparumą aplinkos poveikiui. Medinio namelio mediena galite pirkti iš vietos lentpjuvių ar didžiųjų statybinių prekių parduotuvių. Norint sutaupyti, pateikite užsakymą lentpjuvei, ir ji išpjaus bei išdžiovins jūsų reikiamą medieną.

Medinis namelis su čiuožykla

Nuspręskite kokį namelį gaminsite ir išsirinkę susipjaukite lentas į tam tikrus ilgius. Tuomet nudažykite medieną taip užtikrindami jos ilgaamžiškumą. Dažykite su teptuku, kad įsigertų kuo daugiau dažų. Tuomet palaukite kol išdžius ir galėsite pradėti rinkti savo namelį.

Įrankiai reikalingi vaikų namelio surinkimui ir gamybai

Vienas iš pagrindinių įrankių yra elektrinis suktukas. Jo dėka priveršite visas lentas bei medines dalis be jokių pastangų. Turėkite kelis akumuliatorius, kad jo krovimas nestabdytų surinkimo darbų. Veržiant sukite lėtai, kad neprasuktumėte medienoje skylės, ir varžtas neprarastu tvirtumo. Tik tokiu būdų sukant užtikrinsite jog namelis būtų tvirtas ir kokybiškas.

Varžtai – naudokite tik lauko varžtus, taip būsite tikri jog namelio varžtai nesurūdys ir tvirtai bei saugiai laikys namelį.

Pjūklas galite naudoti rankinį, bet rekomenduojame turėti pjūklą kuris įmontuotas su stalu, taip visi darbai eisis greičiau. Kadangi namelis vaikams nedidelis, bet kad apdengti visas jo sienas iš tiesų medienos reikia labai daug.

Medinio namelio mediena turi būti tinkamai nušlifuota. Kadangi vaikai žaidžia plikomis rankomis, ir dažnai basomis. Kad namelis vaikų nesužeistų reikia nepalikti jokių aštrių kampų. Tik tokiu atveju namelis bus saugus jūsų vaikams.

Ko gero visi sutiksime jog visos šios pastangos atsipirks su kaupu kuomet vaikai laimingi žais jūsų surinktame namelyje. Todėl linkime smagių įspūdžių gaminant savo namelį.

About the author